Vítejte na stránkách příbramského autosalonu HONDA | www.hondapribram.cz
provozuje Proresta s.r.o., autorizovaný dealer Honda Česká republika s.r.o.
Při zakoupení vozu u nás péče o Vás teprve začíná. Přijďte se k nám přesvědčit!

JAZZ

CIVIC SEDANnew

CIVIC 5D

CIVIC

CIVIC TYPE Rnew

CIVIC TOURER

HR-V

CR-V

Nový Jazz 2015 - spousta zábavy v malém provedení

Nový Jazz se pyšní inovovaným sportovnějším designem. Důvod je prostý – maximální výkon je jeho nedílnou součástí. Modelu Jazz jsme pro rok 2015 nadělili nový osobitý styl, který se odráží na jeho přední straně pyšnící se výraznou maskou chladiče, aerodynamickými nárazníky a nepřehlédnutelnými táhlými křivkami. Sečteno podtrženo, vůz se pyšní výrazným novým vzhledem.

Spojení stylu a praktičnosti

Jazz si zachoval svou tradiční siluetu, ale díky robustnějšímu a odolnějšímu provedení došlo ke zvětšení podvozku. Cestující na zadních sedadlech se tak můžou těšit z většího místa pro nohy. Každou křivku i zaoblení jsme důkladně promysleli, aby přinesla vylepšení v oblasti spotřeby paliva i ovladatelnosti. Nový Jazz disponuje dosud nejprostornějším interiérem. A díky našemu důmyslnému systému flexibilních sedadel Magic Seats vám nabídne tolik prostoru pro zavazadla, kolik budete právě potřebovat. Možnosti konfigurace čítající neuvěřitelných 162 různých poloh umožňují zvětšit interiér z 354 na 884 litrů. Z hlediska univerzálnosti a zavazadlového prostoru je ve své třídě zcela bezkonkurenční. Převeze s vámi spolucestující, zavazadla nebo cokoli jiného, na co si vzpomenete.

Technologie, jejímž cílem je zvýšení výkonu a snížení emisí.

Nový Jazz je vybaven úsporným motorem i-VTEC o objemu 1,3 litru s technologií Earth Dreams Technology. Tento název jsme dali našim motorům a převodovkám nové generace, které zvyšují výkon a současně snižují negativní dopad na životní prostředí.

Podívejte se také na informace o novém modelu na stránkách honda.cz!

Ceník a technické parametry
Fotogalerie