Vítejte na stránkách příbramského autosalonu HONDA | www.hondapribram.cz
provozuje Proresta s.r.o., autorizovaný dealer Honda Česká republika s.r.o.
Při zakoupení vozu u nás péče o Vás teprve začíná. Přijďte se k nám přesvědčit!

JAZZ facelift

CIVIC SEDAN

CIVIC 5D

CIVIC TYPE R

HR-V

CR-V

CR-V new

Nové HR-V

Nenechte se zmást, že jsme model HR-V vyladili do stylu kupé – skrývá v sobě totiž prostor pro všechno, co potřebujete.

Úžasný styl

V modelu HR-V se snoubí úžasný vzhled s praktickým designem. Charakteristické nárazníky a výrazná maska chladiče modelu HR-V nikoho nenechají na pochybách, že je toto vozidlo pánem silnic. Jeho plynulé křivky, skryté kliky zadních dveří a 17" kola z lehkých slitin mu navíc dodávají sportovní punc. Koho by ale napadlo, že v sobě skrývá tolik užitečného prostoru?

Zábava na dosah

Součástí výbavy modelu HR-V je systém Honda CONNECT. Jedná se o multimediální systém, díky kterému budete mít svou hudbu i přátele na dosah. Honda CONNECT je centrální dotyková obrazovka, která zajišťuje zábavu i potřebné informace. Prostřednictvím rozhraní Bluetooth™ poskytuje přístup ke všem funkcím mobilního telefonu. Rozhraní Wi-Fi, USB a HDMI™ se pak postarají o připojení k internetu a hudbu. A abyste se na cestách nikdy neztratili, můžete se spolehnout na vestavěnou navigaci Garmin™, která nabízí mapy s vyznačenými trasami, dopravní informace v reálném čase a upozornění na rychlostní limity.

Variabilní prostor

Do univerzálního interiéru modelu HR-V naložíte vše, co potřebujete. Model HR-V disponuje širokými, nízkými dveřmi zavazadlového prostoru, díky kterým vše naložíte snadno a rychle, ať už potřebujete odvézt nákup, kufr nebo kuchyňský dřez. Náš praktický systém flexibilních sedadel Magic Seats vám navíc umožní nakonfigurovat zavazadlový prostor podle svých představ a zvýšit tak kapacitu ze 470 na 1 533 litrů.

Prostor pro náročné

Model HR-V disponuje nepřeberným množstvím praktických designových prvků, které potěší celou rodinu. Prostorný a pohodlný interiér modelu HR-V je zárukou tiché a klidné jízdy. Nabízí spoustu místa pro nohy a hlavu cestujících na zadních sedadlech. Na dlouhých cestách pak jistě oceníte automatickou klimatizaci. Vysoká světlá výška podvozku a kompletní sada prvotřídních bezpečnostních prvků vám dodá pocit jistoty, že jste pro sebe i svou rodinu vybrali to nejlepší.

Podívejte se také na informace o novém modelu na stránkách honda.cz!

Ceník a technické parametry
Fotogalerie