Vítejte na stránkách příbramského autosalonu HONDA | www.hondapribram.cz
provozuje Proresta s.r.o., autorizovaný dealer Honda Česká republika s.r.o.
Při zakoupení vozu u nás péče o Vás teprve začíná. Přijďte se k nám přesvědčit!

JAZZ

CIVIC SEDANnew

CIVIC 5D

CIVIC

CIVIC TYPE Rnew

CIVIC TOURER

HR-V

CR-V

NOVÁ HONDA CIVIC

Nový Civic přináší celou řadu zlepšení oproti předchozí generaci. Hlavní pozornost byla při vývoji věnována nastavením podvozku s cílem zlepšit jízdní vlastnosti a ovladatelnost, materiálům v interiéru pro zvýšení celkové kvality prostoru pro cestující. Nový vzhled exteriéru pomohl zlepšit aerodynamiku, která společně s vylepšenými motory přispěla ke snížení spotřeby paliva a emisí CO2.

Nový Civic si zachoval mimořádně variabilní vnitřní prostor. Pomocí zadních sedadel Magic Seats lze vytvořit buď prostor pro přepravu dlouhých předmětů, nebo zvednutím sedáků do svislé polohy vytvořit prostor pro přepravu vysokých předmětů. S objemem zavazadlového prostoru až 477 litrů, patří Civic k premiantům ve své třídě.

Nová Honda Civic bude nabízena se třemi motory: benzínovými motory 1.4 i-VTEC a 1.8 i-VTEC a dieselovým motorem 2.2 i-DTEC. Všechny motory jsou spojeny se šestistupňovou manuální převodovkou, jsou vybaveny systémem ECO Assist a funkcí vypnutí motoru při zastavení vozu. Kromě toho jsou všechny vozy vybaveny asistentem pro rozjezd do kopce. Motor s objemem 1,8 l může být spojen se speciálně navrženou pětistupňovou automatickou převodovkou.

Pro bližší informace o modelu Civic, navštivte mikrostránku www.novycivic.cz

Ceník a technické parametry
Fotogalerie